0
Ulubieni
Panowie

Regulamin

 1. PanDlaPani jest serwisem, który został stworzony z myślą o kobietach, którym brakuje męskiego towarzystwa podczas uroczystości, imprez, wyjazdów służbowych etc.
   
 2. Ogłoszenia o charakterze erotycznym, wulgarne, obraźliwe, rasistowskie, godzące w uczucia religijne oraz niezgodne z polskim prawem będą natychmiast usuwane !


 3. Aby umieścić swój profil (ogłoszenie) w serwisie PanDlaPani.pl użytkownik musi mieć ukończone 18 lat i być mężczyzną. Dodając ogłoszenie bierze pełną odpowiedzialność za jego treść, zdjęcia i podane w nim dane.
   
 4. Rejestracja w serwisie PanDlaPani.pl jest BEZPŁATNA
   
 5. Dostęp do danych kontaktowych użytkowników jest płatny a jego koszt podany jest w każdym ogłoszeniu. Wszelkie płatności w serwisie PanDlaPani.pl nie są zwracane.
   
 6. Treść opisu jak i zdjęcia nie mogą zawierać :  reklamy, adresów stron internetowych oraz danych kontaktowych użytkownika. Takie wpisy zostaną usunięte z serwisu, a konto użytkownika zablokowane.
   
 7. Użytkownik zaświadcza, że zdjęcia dodane do ogłoszenia są jego własnością i posiada do nich wszelkie prawa autorskie oraz wyraża zgodę na ich publikację w serwisie PanDlaPani.pl. Zdjęcia porograficzne  (w tym roznegliżowane),  będą usuwane.
   
 8. Wszystkie ogłoszenia są moderowane. Rażące błędy stylistyczne i ortograficzne są poprawiane, jednak treść merytoryczna ogłoszeń nie zostanie zmieniona.
   
 9. W razie naruszeń regulaminu serwisu PanDlaPani.pl, profil użytkownika zostanie usunięte bez podania przyczyny.
   
 10. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść i prawdziwość ogłoszeń oraz za ewentualne konsekwencje zamieszczenia ogłoszenia na łamach serwisu PanDlaPani.pl. W szczególności dotyczy to udostępnienia adresu e-mail, numeru telefonu oraz zdjęć.
   
 11. Zamieszczając ogłoszenie w serwisie PanDlaPani.pl wyrażasz zgodę na wprowadzenie numeru telefonu, adresu e-mail do bazy danych właściciela serwisu PanDlaPani.pl zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, (Dz.U.Nr 133, poz. 883). Jednocześnie nadawca ogłoszenia przyjmuje do wiadomości, że ma wgląd do swoich danych i możliwość ich poprawiania oraz aktualizacji.
   
 12. Na życzenie użytkownika, redakcja serwisu PanDlaPani.pl zobowiązuje się do usunięcia jego danych z bazy.
   
 13. Redakcja serwisu PanDlaPani.pl zastrzega sobie możliwość zmiany tego regulaminu bez uprzedniego informowania użytkowników.
   
 14. Zamieszczenie ogłoszenia oraz korzystanie z serwisu jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
   
 15. Aby usunąć konto należy zalogować się do swojego Profilu i kliknąć w link : "Usuń konto"