0
Ulubieni
Panowie
‹ poprzedni   następny ›
KONTO
PREMIUM
POLECAMY

Massimo

Massimo
dodaj do ulubionych
793250688


Wiek : 35 lat/a
Wzrost : 185 cm
Oczy : piwne
Włosy : czarne
Alkohol : lubię okazjonalnie
Papierosy : nie palę

zgłoś nadużycie
HOME  ›  śląskie  ›  Katowice, Kraków, cała Polska  › 


O sobie

Dlaczego tak łatwo popadamy w rutynę i godzimy się na zasady, które odbierają nam radość z życia? Czy to właśnie szczęście i radość nie powinny być najważniejsze? Codzienne zmagania, praca, kariera... Jeżeli czujesz, że umierasz za życia, jeżeli nie pamiętasz już znaczenia słowa namiętność, a codzienne obowiązki i proza życia sprawiły, że zapomniałaś już jak to jest czuć podniecenie, ekscytację oraz adrenalinę. Jeśli pragniesz znowu poczuć się kobieco w oczach mężczyzny, ale jednoczenie nie chcesz wywracać swojego życia do góry nogami dla jednej chwili, moje ogłoszenie kieruję właśnie do Ciebie. Gwarantuję Ci całkowitą dyskrecję. Ze mną absolutnie wszystko jest możliwe, ogranicza nas jedynie Twoja odwaga i wyobraźnia, przy mnie zapomnisz o codziennym życiu, jego banalności i prozaiczności. Odnajdziesz w sobie uczucia, o których być może dawno już zapomniałaś. 

Jestem wysokim brunetem o wysportowanej sylwetce. Mam 35 lat, wykształcony, inteligentny, obyty, z pewnością znajdziemy wiele ciekawych tematów do rozmów, potrafię też słuchać, dlatego mogę zostać nie tylko Twoim kochankiem, ale też przyjacielem i powiernikiem najskrytszych sekretów.

 

Pozostaję do Twojej dyspozycji, znajdź w sobie odwagę i napisz do mnie. 

 

 

Czekam na Twoją wiadomosć !

Odpowiadam w ciągu 24h. Umiejętności :
Do wynajęcia na :


Dodaj opinię

Imię (*)
Polecasz ?
Opinia / komentarz
Telefon kom. (*)
Twoj numer nie będzie wyświetlany na karcie użytkownika i będzie udostępniony tylko Massimo do wglądu. Jest potrzebny również do weryfikacji wpisu.
2196536 wyświetleń od 21 Lis. 2022
tagi : mężczyzna do wynajęcia Katowice, Kraków, cała Polska , pan do towarzystwa Katowice, Kraków, cała Polska ,Massimo