0
Ulubieni
Panowie
‹ poprzedni   następny ›

Fioravante

Fioravante ...


73% poleca
27% odradza


dodaj do ulubionych


Wiek : 30 lat/a
Wzrost : 185 cm
Oczy : niebieskie
Włosy : jasne kasztanowe
Alkohol : lubię okazjonalnie
Papierosy : nie palę

zgłoś nadużycie

w okolicy

Fioravante Cała...

30lat/a

Tomek27 Opole

36lat/a

Grzegorz20178 Opole

32lat/a
HOME  ›  opolskie  ›  Cała Polska,Wrocław,Warszawa,Katowice,Op  › 


O sobieWitaj

  Na wstępie chciałbym nadmienić, iż starałem się konkretnie "oddać swoją osobę". Przedstawić się zgodnie z prawdą co w wyniku komunikacji werbalnej jest wyłącznie namiastką mojej osoby. Ponoć znacznie zyskuje przy bliższym poznaniu. Poznajmy się, dajmy sobie "możliwości". Napisz czego oczekujesz a ja postaram się spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.


   Czerpie przyjemność i satysfakcję z Kobietą w kontekście intelektualnym, towarzyskim, zmysłowym...przy czym wiek nie gra tutaj roli. Oferuje swoje towarzystwo, doświadczenie, czas i wiele więcej... Czas potrzebny by móc rozwinąć wszystko co daje wspólne obcowanie, którego nieraz brak a czasem wymaga tego sytuacja... odnajduję się w każdej sytuacji... proza życia dobrym nauczycielem. Cenię podczas spotkania jakość, dialog, zaufanie oraz szanuje wytyczone granice i wspólnie spędzony czas. Co ważne potrafię słuchać i można ze mną szczerze, otwarcie porozmawiać. Twoja satysfakcja i komfort są dla mnie najważniejsze i dołożę wszelkich starań abyś poczuła się przy mnie szczęśliwa. Jestem estetą i praktycznym przykładem barwy odbiegającej od szarości. Jestem poczuciem humoru, odrobiną arogancji i nutką ekstrawagancji, tajemnicy wg opinii poznanych mi Kobiet. Fizycznie typ mężczyzny - zdecydowanie męski, o atletycznej budowie. Z pewnością nie dla każdej Kobiety z racji mojej odmienności. Posiadam wiele twarzy a każda unikalna tworzy moją osobę. Zgłębianie "Mnie" wyłącznie na własne ryzyko ;-)  Interesuje się psychologią, seksuologią, zdrowym trybem życia i podróżami. Jestem tolerancyjny i nigdy, przenigdy nie oceniam po pozorach. Każdą kobietę traktuje indywidualnie,gdyż każda kobieta jest wyjątkowa i nie jest to pusty frazes w moim odczuciu. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie obycia w towarzystwie Kobiet. Kobieta zasługuje poczynając od adoracji i zainteresowania, kończąc na odkrywaniu tajemnicy przyjemności szeroko płynącej z obcowania dwóch osób.  Wiek, fizyczność, kobiece lęki nie są mi obce i nie są tak istotne w stosunku do mnie, gdyż  Kobieta dla mnie znaczy więcej niż "metryczka i lustro". Nie zamykam się w widełkach wiekowych. Dobrze czuję się przy dojrzałych kobietach jak i rówieśniczkom mogę dotrzymać towarzystwa. Może brzmi to jak Bajka ale... sam kreuje swój los, pozytywnie toruję myśli i empiryczność świata. Pozwól ,że dla Ciebie stworze chwile warte zatracenia prosząc tylko o odrobinę zaufania, wiadomość  -  "gest otwarcia".   Spotkania ze znajomymi, bankiet w pracy, wyjazd integracyjny, wesele czy też wspólny weekend lub namiętna podróż wakacyjna
- savoir vivre, bon ton, aparycja nie są mi obce, stwarzam pozytywne wrażenie (jeśli nie... powalam tańcem i usposobieniem :-)   W odniesieniu do przyjemniejszej strony życia zwykłem mówić - możemy wszystko nie musimy nic... nie ma dla mnie Taboo, jestem otwarty na świat. Lubię i potrafię zadbać o Kobietę, atmosferę zmysłowości, erotyzmu. Jestem młodym lecz dojrzałym, pełnym życia i optymizmu mężczyzną, cenię sobie Twoje zadowolenie.  Nie chcę i nie zostawiam po spotkaniu "pustki samotności" lecz  miłe i przyjemne wspomnienia oraz chęci sięgnięcia po więcej... spełnienia. Znam swoje wady i zalety i potrafię je wykorzystać. Odrobina czasu na rozmowę, spotkanie poznawcze a przekonasz się, że nie był to czas stracony.  Każde spotkanie to wiele czasu, który  poświęcam na przygotowanie się (nie spotkam się między przerwami w pracy, wprost z ulicy etc.) dlatego proszę tylko o poważne oferty! Zapewniam zdrowie-badania, całkowitą dyskrecję i bezpieczeństwo. Zdjęcia są wyłącznie moje abyś dokonując wyboru wiedziała z kim się spotkasz, więcej w bliższej korespondencji: fioravante@interia.eu Jeśli nie będziesz zadowolona ze spotkania zapoznawczego co się jeszcze nie zdarzyło, nic nie tracisz.
Z przyjemnością odpowiem, przeważnie w ciągu 24 godzin na wszelkie pytania poprzez e-mail. Spotkam się na terenie całej Polski po wcześniejszym kontakcie. Więcej zdjęć, całej mojej osoby szczerze zainteresowanym Kobietom. Ciężko jest podjąć decyzje tylko na podstawie komunikatu werbalnego (maili, telefonu) tak spotkanie zapoznawcze ukazuje wszystko i pomoże zdecydować. Nie odbieram numerów zastrzeżonych. W początkowym kontakcie preferuje wiadomości na pocztę elektroniczną. Opis jakkolwiek długi miał na celu poważne traktowanie siebie wzajemnie.

            Fioravante
---- Good Vibrations ----Umiejętności :
Taniec : średniozaawansowany
Do wynajęcia na :
mężczyzna do wynajęcia na ślub, wesele, studniówkę Imprezy (ślub, wesele, studniówkę, Sylwestera, Andrzejki itp.)
wyjazdy służbowe, bankiety firmowe, szkolenia Bankiety firmowe, szkolenia, wyjazdy służbowe
spotkania rodzinne, spotkania z przyjaciółmi Spotkania indywidualne (rodzinne, z przyjaciółmi)
mężczyzna do wynajęcia jako kierowca Jako kierowca osobisty
romantyczna kolacja z nieznajomym Romantyczną kolację, wino przy kominku
wyjazd na wakacje z nieznajomym Wyjazd na wakacje


Opinie i komentarze

NIE
Quadro
29 maja wstawiłeś dwa takie same komentarze, teraz znów, dwa razy taki sam beton ciśniesz, widzę dzban roku.
dodano : 20 Sty. 2020
 
TAK
J
Niestety z mojej winy nie doszło do spotkania ale już od pierwszej wiadomości zwrotnej widać kim jest...kulturalny, ciepły, bardzo inteligenty mężczyzna, wręcz ideał. Marzenie każdej kobiety. Żałuje, że nie doświadczyłam tego realnie. Mam nadzieje, że do zobaczenia kiedyś.... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
dodano : 29 Gru. 2019
 
TAK
J
Niestety z mojej winy nie doszło do spotkania ale już od pierwszej wiadomości zwrotnej widać kim jest...kulturalny, ciepły, bardzo inteligenty mężczyzna, wręcz ideał. Marzenie każdej kobiety. Żałuje, że nie doświadczyłam tego realnie. Mam nadzieje, że do zobaczenia kiedyś.... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
dodano : 29 Gru. 2019
 
NIE
Monika
A gdzie ja napisałam, że się ze mną spotkałeś? Tak, trzy ostatnie napisałam ja, raz jak sam sobie wstawiłeś podwójny, a następnie mój komentarz co myślę, jesteś tu 7 lat, być może się uzależniłeś i nie potrafisz stworzyć normalnego związku tyle lat? Dlatego to napisałam, może jeszcze wrócisz do normalnego życia, jak nie potrafisz przyjąć do wiadomości to mi przykro. Co tu robisz 7 lat jeśli jesteś boski jak piszesz, żadna niegodna?
dodano : 20 Cze. 2019
 
TAK
Fioravante
Uprzejmie informuję ,że nie spotkałem się z żadną Moniką... ponadto trzy ostatnie komentarze są z tego samego numeru. Nieudolność konkurencji razi poczucie dobrego smaku. Mimo to nikogo nie atakuje i nie wysyłam hejtu. Pozytywne opinie jakie otrzymałem są od Kobiet z którymi się spotkałem, wystawione na moją prośbę jednak nie narzucałem ich treści.
dodano : 20 Cze. 2019
 
NIE
Monika
Tak sobie myślę, że pasowałoby tu polskie przysłowie, krowa która dużo ryczy mało mleka daje.
dodano : 12 Cze. 2019
 
NIE
Monika
Czytam, że konto jest od 2012 roku, przez 7 lat nie był pan w stanie nawiązać normalnego związku, o czymś to świadczy.
dodano : 12 Cze. 2019
 
NIE
Nie pij więcej
Opanuj się kolego z tym dodawaniem sobie komentarzy, dwa takie same to lekka przesada, nie umiesz obsługiwać komputera ani telefonu.
dodano : 29 Maj. 2019
 
TAK
Wodniczka
Po prostu boski. Mężczyzna którego chciałoby się zatrzymać tylko dla siebie.
dodano : 29 Maj. 2019
 
TAK
Wodniczka
Po prostu boski. Mężczyzna którego chciałoby się zatrzymać tylko dla siebie.
dodano : 29 Maj. 2019
 
NIE
Armaan
Hi i am hot male protitude with fully satisfaction and polite person ready to come on anytime anywhere.
dodano : 23 Gru. 2018
 
TAK
B.B.
Nie bójcie się , dziewczyny - zwłaszcza , jeśli to wasza pierwsza przygoda tego typu ,spokojnie możecie przeżyć ją z nim .Faktycznie - pełen profesjonalizm, faktycznie - za bardzo się stara ,ale spełni Wasze pragnienia,dowartościuje i da poczucie spełnienia
dodano : 27 Mar. 2018
 
TAK
P.P.
Dzisiejsze spotkanie bardzo miło mnie zaskoczyło. Pomimo moich obaw (nigdy nie korzystałam z tego typu portali) mężczyzna okazał się godnym towarzyszem, na poziomie. Pełen profesjonalizm.
dodano : 10 Cze. 2017
 
TAK
Ula
Jestem na tak, choć trochę przydługi opis.
dodano : 18 Gru. 2016
 
TAK
Krk.B.
Spełnię tą niewygodną prośbę opinii. Mężczyzna, którego fizyczność jest tylko wisienką na torcie bogatej osobowości, kultury, empatii. Ideał nieidealny, chciałoby się spotkać takiego mężczyznę w szarej rzeczywistości. Potrafi obrócić słowa w czyny, zaczarować samotność i za to dziękuję.
dodano : 09 Gru. 2016
 
TAK
IWONA
MEZCZYZNA NA KTOREGO WART CZEKAC ABY PRZEZYC SWOISTA PODROZ ZYCIA
dodano : 12 Lis. 2016
 
TAK
A.
Opis zgodny z rzeczywistością. Inteligentny, zabawny, czarujący, troskliwy. Umie wpasować się w towarzystwo. Cudownie spędzony czas.
dodano : 17 Wrz. 2016
 
TAK
Izabella
Inteligentny, wrażliwy, przystojny, taktowny, niesamowity i niepowtarzalny. Mimo iż była to moja pierwsza tego typu przygoda, myślę iż lepiej trafić nie można. Polecam :)
dodano : 13 Gru. 2015
 
TAK
Bożena N.
Wspaniale spędzony weekend :) a znajomi mi Cię zazdrościli. Dziękuje za te chwile pełne uniesień i relaksu.
dodano : 30 Lip. 2014
 
TAK
Anna
Cudownie spędzony czas. Miły ,kulturalny młody mężczyzna a także uroczy i zabawny. Po godzinie zatarła się różnica wieku, po dwóch godzinach straciłam poczucie czasu. Spełnił moje oczekiwania i pragnienia. Pozdrawiam
dodano : 22 Lis. 2012
 
TAK
Laura
Polecam :* Fantastycznie z nim spędzałam czas, dawał mi to co oferuje,czego faktycznie pragnęłam. Przypadkiem zajrzałam na portal i proszę, wrócił. Tylko dlaczego tak daleko :(
dodano : 03 Lis. 2012
 
TAK
DamaViP
Wystawiam komentarz bo prosił mnie o obiektywną ocenę i "reklamę". Świetny jako prywatny kierowca. Ukazał mi inny punkt widzenia podczas naszej rozmowy, a po wieczorze kulturalnie się mną zajął. Choć moim zdaniem za bardzo mu zależy, przejmuje się. Słowa dotrzymałam. Pozdrawiam i do następnego razu.
dodano : 25 Wrz. 2012
 


Dodaj opinię

Imię (*)
Polecasz ?
Opinia / komentarz
Telefon kom. (*)
Twoj numer nie będzie wyświetlany na karcie użytkownika i będzie udostępniony tylko Fioravante do wglądu. Jest potrzebny również do weryfikacji wpisu.
15593216 wyświetleń od 14 Wrz. 2012
tagi : mężczyzna do wynajęcia Cała Polska,Wrocław,Warszawa,Katowice,Op, pan do towarzystwa Cała Polska,Wrocław,Warszawa,Katowice,Op,Fioravante