0
Ulubieni
Panowie
‹ poprzedni   następny ›
KONTO
PREMIUM

Dla Pani 40/50+

Dla Pani 40/50+
dodaj do ulubionych


Wiek : 30 lat/a
Oczy : piwne
Włosy : ciemne kasztanowe
Alkohol : lubię okazjonalnie
Papierosy : nie palę

zgłoś nadużycie
HOME  ›  zachodnio-pomorskie  ›  Gryfino / Szczecin  › 


O sobie

Jeżeli potrzebujesz bliskości, wrażliwości takiej jakiej nie spotkałaś dotąd u żadnego z wcześniejszych partnerów, to mogę być odpowiednią osobą. Jeśli szukasz czegoś czego jeszcze nie próbowałaś, to na pewno ze mną uda się zrealizować, wszelkie wizje dozwolone.

Zapraszam na spotkanie pełne relaksu i odprężenia, zmysłowe i niezapomniane. Jeśli potrzebujesz tego typu odpłynięcia we dwoje, to czekam na twoje zgłoszenie. Jeśli jesteś dłuższy czas sama lub samotna w związku i niebardzo wiesz co z tym zrobić, to może być coś specjalnie dla ciebie. Potrafię nadać życiu więcej koloru i przywrócić radość, a wiadomo jak w dzisiejszym świecie trudno o takie chwile.

Jak chciałabyś spróbować pierwszy raz takiej znajomości, podobają ci się młodsi mężczyźni to sprawdzę się w tym najlepiej. Jestem bardzo przyjazny i pomocny, jak masz jakieś pytania, postaram się odpowiedzieć szczegółowo.

Spotkania są możliwe na terenie całego kraju, koszty to głównie hotel.
 
 

  •                      PEŁNA DYSKRECJA

 

 

 

 Umiejętności :
Do wynajęcia na :


Dodaj opinię

Imię (*)
Polecasz ?
Opinia / komentarz
Telefon kom. (*)
Twoj numer nie będzie wyświetlany na karcie użytkownika i będzie udostępniony tylko Dla Pani 40/50+ do wglądu. Jest potrzebny również do weryfikacji wpisu.
751308 wyświetleń od 27 Sie. 2023
tagi : mężczyzna do wynajęcia Gryfino / Szczecin, pan do towarzystwa Gryfino / Szczecin,Dla Pani 40/50+