0
Ulubieni
Panowie
‹ poprzedni   następny ›
KONTO
PREMIUM
POLECAMY

Amour :* Amour

Amour :* Amour ;) ;) ;) :) ;) ;) ;) ;)
dodaj do ulubionych
728097622


Wiek : 40 lat/a
Wzrost : 180 cm
Oczy : niebieskie
Włosy : ciemne kasztanowe
Alkohol : lubię okazjonalnie
Papierosy : nie palę

zgłoś nadużycie
HOME  ›  wielkopolskie  ›  Poznań cała Polska  › 


O sobie

Dzień dobry

Jestem mężczyzną z wyższym wykształceniem, kulturą osobistą, dbającym o siebie w zdrowiu i ciele :) mam nadzieję, że teraz także o Ciebie zadbam.

Dodam, że życiowe doświadczenie pomaga mi doradzać i wspierać fizycznie, emocjonalnie jak też duchowo, otwarty na propozycje, wiek nie jest dla mnie barierą.

Pomijając reklamowe opisy chciałbym zaznaczyć, że jesteśmy tu w wiadomym nam celu. Wejdę jedynie w dłuższą relację opierającą się w głównej mierze na budowaniu jeszcze lepszego Twojego samopoczucia:), jak chociażby na załączonych zdjęciach możesz zjeździć ze mną świat, możesz odprężyć się, swobodnie wypowiedzieć a przy tym być wysłuchaną, udać się na galę, wszelkie przyjęcia lub inne uroczystości, spędzić spokojne chwile przy kominku, polecieć na ciepłą plażę, lub po protu zagrać w szachy, przytulić się, wypić poranną kawę. 


Najlepiej jest porozmawiać wstępnie przez mail potem umówimy się na spotkanie i porozmawiamy na żywo o Twoich pragnieniach. Jestem i będę cały dla Ciebie i do pomocy ale oczekuje szczerości na tyle ile w takim układzie się da. Mogę się przydać do wielu spraw, jestem wielozadaniowy gentlemanem, jakich już bardzo mało na tym świecie.  

Dyskrecja pełna, zgadzam się również na podpisanie umowy poufności.  

Czekam na wiadomość i ruszamy budować nową piękna przygodę i wspomnienia.  

 Umiejętności :
Do wynajęcia na :


Dodaj opinię

Imię (*)
Polecasz ?
Opinia / komentarz
Telefon kom. (*)
Twoj numer nie będzie wyświetlany na karcie użytkownika i będzie udostępniony tylko Amour :* Amour do wglądu. Jest potrzebny również do weryfikacji wpisu.
3421090 wyświetleń od 05 Cze. 2022
tagi : mężczyzna do wynajęcia Poznań cała Polska, pan do towarzystwa Poznań cała Polska,Amour :* Amour