0
Ulubieni
Panowie
HOME  › 

Opinie i komentarze

✪ Relax

Warszawa Poznań Polska

AGATA

Bardzo sympatyczny, delikatny i taktowny mężczyzna. Ma duże doświadczenie, jest pewien swoich umiejętności i to się okazało dużym plusem podczas spotkania, gdyż jestem osobą nieśmiałą. Serdecznie polecam, pan ma wyczucie i umie stworzyć przyjazną atmosferę. Szanuje wcześniej ustalone granice. Odniosłam wrażenie, że bardzo lubi to co robi.
dodano : 20 Maj. 2019 zobacz »

MonAmour

Kołobrzeg Warszawa Poznań

Doomi

Nie ma do czego się przyczepić, jestem w pełni usatysfakcjonowana z naszej randki. Samopoczucie poprawione znacznie, szczególnie teraz na wiosnę. Dobrze było tutaj trafić, nie korzystałam nigdy z takich stron, po sprawdzeniu jednak jest to wygodne i mogę się umówić kiedy chcę sama, bezproblemowo i przyjemnie, uważam to za dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych, szczególnie z małą ilością czasu wolnego.
dodano : 13 Maj. 2019 zobacz »

arass

Katowice

Monika

Dziekuje za spedzoną wspolną impreze w jego towarzystwie udała sie w 100% mezczyzna godny zaufania i polecenia :)
dodano : 10 Maj. 2019 zobacz »

Tomsi

Warszawa

Aga

Kiedy będziesz? Priv., wesele.
dodano : 09 Maj. 2019 zobacz »

Sen nocy letniej

Zachodniopomorskie

Irena

Myślałam, że tego typu towarzystwo to dość droga zabawa, mile zaskoczona, wyszło trochę ponad nocleg dla dwóch osób plus jakieś drobiazgi, więc można sobie taką przyjemność sprawić co jakiś czas. Wrażenia na dużą piątkę.
dodano : 09 Maj. 2019 zobacz »

svenson012

Częstochowa - cała Polska

Monika

Ok ;-)
dodano : 09 Maj. 2019 zobacz »

Warszawa-Cała Polska

Łódź

Robert

Nie mam zamiaru się z nim umawiać, jestem hetero, zazdrosny jesteś Michał? Bierz go jak chcesz, jest twój, nie będę wam w drogę wchodził. Pozdro.
dodano : 08 Maj. 2019 zobacz »

Warszawa-Cała Polska

Łódź

Michał

Robert dziwaku daj żesz spokój kolesiowi to portal dla kobiet! Nie chciał się z Tobą umówić i teraz się mścisz i zaśmiecając portal. Nikt itak nie czyta tych komentarzy ani nie bierze na poważnie bo każdy może sobie je sam wstawiać do woli. Idź szukaj szczęścia na portalach dla panów dzieciaku.
dodano : 08 Maj. 2019 zobacz »

Warszawa-Cała Polska

Łódź

Robert

Wróciłeś?
dodano : 08 Maj. 2019 zobacz »

politemen

Wroclaw

katrin

OK!
dodano : 02 Maj. 2019 zobacz »