0
Ulubieni
Panowie
‹ poprzedni   następny ›

Golden Star

Golden Star


100% poleca


dodaj do ulubionych


Wiek : 28 lat/a

zgłoś nadużycie

w okolicy

Gaspar Warszawa, cała Polska

26lat/a
Promo
Premium

Flower bomb Warszawa Poznań

28lat/a
Promo
Premium

Prawdziwy Facet Warszawa, Kielce,...

33lat/a
Promo
Premium
HOME  ›  mazowieckie  ›  Warszawa  › 


O sobie

   Wolna lub samotna w związku? Erotycznie niespełniona?
 
Jeżeli potrzebujesz bliskości, wrażliwości takiej jakiej nie spotkałaś dotąd u żadnego z wcześniejszych partnerów, to mogę być odpowiednią osobą. Jeśli szukasz czegoś czego jeszcze nie próbowałaś, to na pewno ze mną uda się zrealizować, wszelkie wizje dozwolone.

Nie traktuję Kobiet przedmiotowo, mentalnie nie mam nic wspólnego z typowym obrazem mężczyzny. Nie będę Cię zanudzać opowieściami z siłowni czy kolejnej przepitej imprezy, o tym rozmawiają zwykłe samce :) Dlatego odcinam się od takiego obrazu całkowicie. Uwielbiam też słuchać, jeśli lubisz dużo mówić, to będę idealnym słuchaczem, a sprawianie przyjemności to można powiedzieć moja pasja, także pod tym względem angażuję się na najwyższym poziomie i zajmę się Tobą tak jak zechcesz.

Chętnie umówię się na spotkanie, jeżeli jesteś zainteresowana, sprawdź, a więcej informacji udzielę po nawiązaniu kontaktu. Szukam osoby na poziomie, Kobiety pewnej swoich potrzeb, a ze swojej strony zapewniam stałą, dyskretną znajomość. Metryka nie jest dla mnie barierą, także pisz śmiało. Zapraszam do niezobowiązującej rozmowy, spotkania są możliwe na terenie całego kraju, koszty to głównie hotel.

 

 Umiejętności :
Do wynajęcia na :


Opinie i komentarze

TAK
Joanna
Witam, Pierwszy raz jestem na tego typu portalu i w związku z tym mam 2 pytania. Czy można otrzymać Pana zdjęcie- wygląd jest dla mnie dość istotny, przepraszam, mam nadzieję, że nie uraziłam niczyich uczuć. Po drugie, ile kosztuje takie spotkanie? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
dodano : 14 Kwi. 2020
 
TAK
ANIA
Jest OK!
dodano : 28 Lut. 2020
 
TAK
Iza
Kontakt oceniam pozytywnie, za całokształt i dużo cierpliwości do mnie.
dodano : 08 Lut. 2020
 


Dodaj opinię

Imię (*)
Polecasz ?
Opinia / komentarz
Telefon kom. (*)
Twoj numer nie będzie wyświetlany na karcie użytkownika i będzie udostępniony tylko Golden Star do wglądu. Jest potrzebny również do weryfikacji wpisu.
3024061 wyświetleń od 31 Sty. 2020
tagi : mężczyzna do wynajęcia Warszawa, pan do towarzystwa Warszawa,Golden Star