0
Ulubieni
Panowie
‹ poprzedni   następny ›
KONTO
PREMIUM

Uprzejmy Chłopiec

Uprzejmy Chłopiec
dodaj do ulubionych
508042623


Wiek : 29 lat/a
Wzrost : 176 cm
Oczy : niebieskie
Włosy : ciemny blond

zgłoś nadużycie
HOME  ›  mazowieckie  ›  Warszawa  › 


O sobie

Witaj!

 Zapraszam Cię na spotkanie wypełnione niczym nieskrępowaną radością. Niewazne czy potrzebujesz odskoczni od rzeczywistości, czy tez czujesz się samotna. Bez względu na powód chcę być obecny przy Tobie duszą i ciałem. Nie przekonam Cię, ze jestem zywym wcieleniem Jamesa Bonda, bo i takie zapewne nie istnieje. Jestem za to naprawdę istniejącym człowiekiem i naprawdę chciałbym abyś podczas naszego spotkania zapomniała o całym otaczającym nas świecie.

 

 Kilka zdań o mnie - kim ja jestem? skąd się wziąłem? Otóz: moja historia rozpoczęła się dwadzieściakilka lat temu, a zatem stosunkowo niedawno. Co za tym idzie, wciąz posiadam włosy na głowie. Ich kolor to ciemny blond. Świat oglądam przy pomocy niebieskich oczu. Z obserwacji blizszego, jak równiez niekiedy dalszego, otoczenia, śmiało stawiam tezę, iz zdarza mi się być zabawnym.

 

Dosyć o mnie. Na pierwszym miejscu jesteś Ty. Chcę słuchać wszystkiego o czym chciałabyś opowiedzieć, ale i zabawiać Cię. Choć kolejne zdanie zabrzmi jak czytanie z wielkiej księgi truizmów, to jest z mojej strony całkowicie szczere. Oto ono: Najwazniejsze abyś czuła się komfortowo i bezpiecznie. Niech nasze spotkanie odznacza się szacunkiem oraz dyskrecją. 

 

Cóz mogę jeszcze dodać? Poznajmy się, ot tak po prostu. Choćby na początek przy kawie, bądź na kolezeńskim spacerze. Mozliwości przed nami jest po horyzont albo jeszcze dalej. Napisz, zadzwoń, będę cierpliwie czekać.

 

Pozdrawiam i Do Zobaczenia!Umiejętności :
Do wynajęcia na :


Dodaj opinię

Imię (*)
Polecasz ?
Opinia / komentarz
Telefon kom. (*)
Twoj numer nie będzie wyświetlany na karcie użytkownika i będzie udostępniony tylko Uprzejmy Chłopiec do wglądu. Jest potrzebny również do weryfikacji wpisu.
2760238 wyświetleń od 26 Lut. 2018
tagi : mężczyzna do wynajęcia Warszawa, pan do towarzystwa Warszawa,Uprzejmy Chłopiec