0
Ulubieni
Panowie
‹ poprzedni   następny ›
KONTO
PREMIUM

EricSanchez

EricSanchez
dodaj do ulubionych


Wiek : 44 lat/a
Wzrost : 184 cm
Oczy : piwne
Włosy : ciemne kasztanowe
Alkohol : lubię okazjonalnie
Papierosy : nie palę

zgłoś nadużycie
HOME  ›  śląskie  ›  Katowice  › 


O sobie

"A ty ile masz lat?
Z najbardziej absurdalnych pytań jakie możemy zadać w życiu, jest pytanie o nasz wiek. Ponieważ nie da nam to żadnego pojęcia o tym, kogo mamy przed sobą. I naprawdę nie wiem. Ani nie obchodzi mnie to. Bo najważniejsze nie jest ile lat mamy, ale w ilu z nich naprawdę żyliśmy.Wolę powiedzieć, że mam 42 spojrzenia w metrze, które wywołały uśmiech na mojej twarzy. Mam 2 samobójcze „Kocham cię”, które powiedziałem wiedząc, że osoba której to mówiłem nie kocha mnie. Mam również 14 niezapomnianych uścisków, 3 z nich niepowtarzalne ponieważ tego, kto mi je dał już nie ma. Mam jakieś 35 „Przepraszam”, z których 8 nigdy mi nie wybaczyło. Mam 6 nocy w szpitalu przy kimś, kto był dla mnie ważny i 7 ranków myśląc o kimś, dla kogo ja nie byłem ważny. Mam około 5200 pocałunków ale pamiętam tylko 6. Mam 4 lata, którym nie było końca i 3 zimy zbyt zimne. I samotne. I smutne.
Mam 25 bezsennych nocy i kilka zmarnowanych łez przez rzeczy, które nie były ważne. Mam również 4 bardzo gorzkie łzy poświęcone na coś, co zasługuje, aby opłakiwać to przez lata. Mam 150 wybuchów śmiechu, takich, które sprawiają, że brak tchu i 10 uśmiechów dla kompromisu. Mam 9 dziecięcych marzeń, które nigdy się nie spełnią. Mam 3 otrzymane rady, które zrozumiałem po czasie. Mam jakieś 12 łóżek do których kładłem się, nie chcąc w nich być i 4 z których nie można mnie było wyciągnąć. Mam 5 błędów, które popełniłem ponownie, z których 2 żałuję bardzo, chociaż tylko trochę. Mam tysiące kolacji ale niewiele takich wyjątkowych, jak te 3. Mam 43 dreszcze, które całkowicie przeszyły moje ciało. Mam miliony zapachów, z którymi wiążę tysiące wspomnień ale ulubiony tylko jeden. 120 koncertów. 350 filmów w kinie... i nie jestem w stanie zliczyć piosenek. Mam 251 wieczorów spędzanych z przyjaciółmi, paląc papierosy w parku.
I 500 wieczorów najbardziej wspominanych kilka lat później. Mam 5 pożegnań. W 2 z nich nigdy nie chciałem się pożegnać. Mam tyle rzeczy do powiedzenia, których nigdy nie powiem i wiele takich, których nigdy nie powinienem był powiedzieć.
Dla tego kto chce wiedzieć, to jest właśnie mój wiek. I nie mam pojęcia ile lat się w tym mieści".

Posiadam już pewne doświadczenie na tym portalu i nie raz ratowałem sytuację w której czasem człowiek się znajdzie z różnych względów.

Na co dzień pracuję zawodowo, studiuję oraz zajmuję się masażem.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.Umiejętności :
Do wynajęcia na :


Dodaj opinię

Imię (*)
Polecasz ?
Opinia / komentarz
Telefon kom. (*)
Twoj numer nie będzie wyświetlany na karcie użytkownika i będzie udostępniony tylko EricSanchez do wglądu. Jest potrzebny również do weryfikacji wpisu.
43024 wyświetleń od 10 Mar. 2019
tagi : mężczyzna do wynajęcia Katowice, pan do towarzystwa Katowice,EricSanchez